O Stronie

Zabytkowi.pl są ideą Dominika. To on wpadł na ten nieco zwariowany pomysł. Na co dzień pracuje zawodowo w zupełnie innej branży, a po pracy zmienia się w szefa projektu zabytkowi.pl. Jest jednocześnie właścicielem Mercedesa W 123, od którego zaczęła się nasza przygoda z zabytkową motoryzacją. Zanim został jego właścicielem zgromadził pokaźną kolekcję modeli samochodów. Dodatkowo jest w naszej załodze kierowcą rajdowo-zlotowym. Dział techniczny, czyli Justyna i Andrzej wspierają nas tworząc projekt strony, uruchamiając nowe funkcje, oni są również autorami naszego logo.

Dział redakcyjny przypadł w udziale Agnieszce, czyli mi. Zdjęcia i relacje to moja działka. Na rajdach jestem pilotem, fotografem i dziennikarzem i matką. Nasz zespół tworzą również dwie młodziutkie osóbki, zawsze obecne na rajdach. Mogę liczyć na ich pomoc, bo Marcel zawsze i wszędzie wypatrzy ciekawe auta, a Dominika przypomni najciekawsze chwile imprezy.

Pomysł stworzenia strony zrodził się paradoksalnie z braku czasu - na poszukiwanie informacji, kiedy coś ciekawego się dzieje. Przeszukiwanie stron, facebooka i gazet w poszukiwaniu ciekawych wydarzeń nie dość, że zajmuje dużo czasu to jeszcze później okazuję się, że albo przegapiliśmy interesującą imprezę albo dobrze zapowiadające się zdarzenie jest odwoływane, bo nie ma chętnych. Dzięki skupieniu informacji w jednym miejscu jest większa szansa, że niczego nie przeoczymy, łatwiej nam znaleźć coś dla siebie, a poza tym inni mają możliwość zapoznania się z nadchodzącymi wydarzeniami i wybrania czegoś dla siebie. Z takim zamysłem powstała strona. Następnie nie wiadomo jak i gdzie powstał pomysł, żeby dodać galerię zdjęć z imprez, w których bierzemy udział. A jak już są zdjęcia to może jeszcze napiszmy kilka słów, o tym co było. W ten sposób powstał dział relacji z imprez. Kolejne nowości na stronie są wypadkową naszych pomysłów. Pomysłów rodzi się wiele, każdy z nas dorzuca coś od siebie – a efekt końcowy oglądacie Wy.