Wrześniowa Motostrefa     28.09.2014

Ostatnią z propozycji na ostatni weekend września było kolejne, trzecie już spotkanie w gdańskiej Motostrefie na Szadółkach. Z chęcia wybraliśmy się tam całą rodziną, wiedząc, że nie tylko my miło spędzimy czas, ale i dzieciaki znajdą coś dla siebie. Jak zwykle przygotowano dla nich stanowisko z lizkami, kolorowankami i balonikami, dzięki czemu my spokojnie mogliśmy obejrzeć przybyłe auta i porozmawiać z innymi. Taki też jest zamysł organizatorów na klasyczne spotkania w ich gościnnych progach – niezobowiązujące spotkania w miłym gronie miłośników klasycznej motoryzacji. Niewątpliwą zaletą miejsca jest to, że w odróżnieniu od spotów w bardziej uczęszczanych miejscach można spokojnie pozostawić auto bez obawy, że po powrocie okaże się, że ciekawscy widzowie sprawdzali zawartość bagażników czy za wszelką cenę próbując usiąść w aucie naderwali klasyczne klamki. Jest miejsce by usiąść i pogadać, przy okazji zjeść dobrą pizzę.

Tym razem frekwencja nie była zbyt duża, jednak kilka aut przyjechało. Spośród nich najciekawszy okazał się przepiękny Lincoln Continental Givenchy. Przepiękny amerykański krążownik szos wzbudził ogromne zainteresowanie wszystkich obecnych, a jego właściciel chętnie opowiadał o swoim niezwykłym pojeździe.

Przy okazji dzisiejszego spotkania organizatorzy zapowiadzieli kolejną ciekawą imprezę, która się u nich odbędzie, a mianowicie I Zlot PickUp & 4x4, który odbędzie się 5 października 2014 r.

Czekamy na kolejne spotkania.

zabytkowi.pl
29.09.2014

samochody zabytkowe, motocykle zabytkowe, pojazdy zabytkowe, pojazdy militarne